Pasākums bibliotēkā

Izveidots Ceturtdiena, 05 Decembris 2013 09:17

Valmieras Integrētajā bibliotēkā 26. novembrī notika pasākums, kur es piedalījos kopā ar saviem klasesbiedriem: Annu, Lieni, Aneti un Dāvi. Kad

mēs, bērni no dažādām Valmieras skolām, bijām sanākuši, pasākums varēja sākties.

Vispirms mums bibliotekāre izstāstīja visu par Bērnu žūriju un kādas grāmatas ir jālasa, lai varētu piedalīties žūrijā. Ir vairākas vecumu grupas,

tāpēc katrs bērns vai arī vecāks var izvēlēties savam vecumam atbilstošas grāmatas. Pēc tam mums parādīja, kā ir jāizpilda anketa internetā

konkursam ,,Lasi un vērtē!’’. To bija vērts uzzināt, jo tagad zināšu, kā ir jāaizpilda šī anketa.

Kad iepazīšanās ar anketu beidzās, mums bija jāizvelk lapiņas, lai varētu sadalīties divās komandās. Es un mani klasesbiedri bijām Oranžajā

komandā. Abām grupām bija jāattēlo fragments no mīļākās grāmatas un otrai komandai bija jāuzmin, kas tā ir par grāmatu.

Sāka Brūnā komanda. Viņi attēloja fragmentu no grāmatas ,,Šausmu autobuss’’. Mēs uzreiz sapratām, kas tā ir par grāmatu.

Pienāca mūsu kārta. Mēs kārtīgi nebijām izvēlējušies konkrētu grāmatu, bet tomēr pēdējā mirkli izvēlējāmies fragmentu no grāmatas ,,Kaka un

pavasaris’’. Mūsu mazā izrādīte izvērtās ļoti smieklīga, bet tomēr otra komanda mūsu izvēlēto grāmatu uzminēja.

Kad šī jautrā spēle bija beigusies, mēs apsēdāmies un mēģinājām pareizi atbildēt uz bibliotekāres datorā izveidotajiem jautājumiem par ziemu.

Bija mazliet grūti, bet tomēr izdevās. Bija arī interesanti, jo es uzzināju daudz jauna par polārblāzmu un citām lietām.

Pasākuma beigās mēs saņēmām konfektes par to, ka bijām ļoti centušies pareizi atbildēt uz visiem jautājumiem. Konfektes bija ļoti garšīgas. Tā

beidzās šis interesantais pasākums Valmieras bibliotēkā.

Anna Emīlija Suta ( 5.a klase )