Brīvdabas galerijas atklāšana Daliņos

Izveidots Pirmdiena, 16 Decembris 2013 08:51

Brīvdabas galerijas atklāšana Daliņos

Sestdien, 14. decembrī rudenīgi pelēko mežu pie Sajūtu takas līdzās J.Daliņa stadionam piepildīja bērnu čalas un priecīgu ļaužu balsis, fotoaparātu zibšņi un raibu raibi rokdarbiem rotātu koku stumbri. Tika atklāta akcijas „Sasildīsim kokus” laikā radītā izstāde. Šajā krāšņajā rokdarbu parādē piedalījās arī mūsu skolas 5.klašu skolēni ar kolektīvi veidoto „Saules jostu”. Pievienojot katrs savu saulīti kopējai jostai, domājām par simbolisku Saules kā gaismas un dzīvības avota atgriešanos. Pēc Ziemas Saulgriežiem saulītes mums kļūs arvien vairāk un vairāk. Lai vairojas Saules spēks un dabas zaļā rota mūsu pilsētā!

Mājturības skolotāja Dace Ābola