SIA „ZAAO” Vides izglītības projekts „Cilvēks vidē 2013”

Izveidots Pirmdiena, 20 Mai 2013 14:16

Mūsu skola šajā mācību gadā piedalījās SIA „ZAAO” Vides izglītības projekta „ Cilvēks vidē 2013” divos konkursos.

Konkursā  „Šķiroto atkritumu akcija” piedalījās 3.c, 5.a un 6.d klase un pieci skolēni individuāli. Skolēni visu mācību gadu cītīgi vāca makulatūru. Kopā savācām 11 tonnas.

Pavisam konkursā piedalījās 55 skolas. Mēs ieguvām 3.vietu. Malači!

saņēmām 100 Ls transporta izdevumiem ekskursijas organizēšanai.

1 tonnas papīra ieguvē nepieciešami 13 koki.

Esam saglabājuši no izciršanas 143 kokus!!!

Konkursā „Jauna dzīve tekstilizstrādājuma atkritumiem” piedalījās trīs sesto klašu meitenes.

15.maijā piedalījāmies Vides izglītības projekta „Cilvēks vidē 2013” noslēguma pasākumā Valmieras sākumskolā. Pasākumā uzstājās Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi – dziedātāji, dejotāji. Skatījāmies Balvu Amatniecības vidusskolas audzēkņu radošo tērpu skati. Iespaidīga kolekcija!

Pēc tam sekoja konkursu laureātu apbalvošana un svētku kliņģeris.

Sagatavoja 5.a klases audzinātāja Dzintra Indriksone