Etwinning projekts “Ūdens ceļojums”

Izveidots Piektdiena, 05 Marts 2021 11:05

Visas upes plūst uz jūru, un tām jau vēsturiski bijusi liela nozīme cilvēku dzīvē.

Izmantojot digitālos rīkus, attālums vairs nav šķērslis, tādēļ Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.d klases skolēni kopā ar Mondragones skolēniem Itālijā tiešsaistes laikā iepazina divas leģendas, kuras stāsta par Daugavas rakšanu un tiem vēsturiskajiem laikiem pirms mūsu ēras, kad Mondragones  vietā zelta laikus piedzīvoja Sinuesas pilsēta.  Itāļu bērni lasīja teiku, kā zvēri raka Daugavu, un uzdeva sev interesējošus jautājumus latviešu bērniem. Savukārt 3.d klases skolēni parādīja savas angļu valodas lietošanas un komunikācijas prasmes un lasīja leģendu par Mondragones izcelsmi un to, ka itāļi par visu vairāk mīl ūdeni un vīnu.

Abas leģendas etwinning projekta “Ūdens ceļojums” ietvaros tika pievienotas e-grāmatā starp daudzām jo daudzām citu valstu leģendām par ūdens nozīmi cilvēces vēsturē un pasaulē.

Informāciju sagatavoja Vineta Zēģele

“Ūdens ceļojums”

Izveidots Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 08:38

Lai arī vēl aizvien visā pasaulē esam Covid-19 pandēmijas ietekmē, Etwinning projekta “Ūdens ceļojums”(Jorney through the water) dalībnieki gan klātienē, gan attālināti izvēlējušies sava projekta logo. Par uzvarētāju kļuvusi zelta zivtiņa, kuras autore nāk no Kijevas skolas Ukrainā.

Tikmēr Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.d klases skolēni gatavoja paškolāžu, lai ar sevi iepazīstinātu projekta partnerskolu dalībniekus.

Lasīt tālāk: “Ūdens ceļojums”

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator