Ūdens ceļojums (“Jorney through the water”)

Izveidots Pirmdiena, 12 Oktobris 2020 11:59

Valmieras pilsētai cauri vijas upe Gauja, bet mūsu galvaspilsētu Rīgu uz pusēm sadala upe Daugava. Mūsu valsts robežu apskalo Baltijas jūras līcis un Baltijas jūra.

Latvijā ir ļoti daudz skaistu upju un ezeru, un par tām Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.d klases skolēni šajā mācību gadā etwinning projekta ietvaros zīmēs, dziedās, stāstīs un rādīs citiem bērniem visā Eiropā.

Lasīt tālāk: Ūdens ceļojums (“Jorney through the water”)

eTwinning seminārs skolotājiem “Programmēšana un datordomāšana sākumskolā”

Izveidots Piektdiena, 05 Janvāris 2018 13:06

  Radošas mācību metodes tieši Tavam mācību priekšmetam, tehnoloģijas un tiešsaistes rīki, starptautiskā sadarbība, projektu metode – tās ir tikai dažas no tēmām, kuras eTwinning skolotāji apgūst nacionāla un starptautiska mēroga pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Izvēlies sev piemērotāko!

  Sekojot šim padomam septembrī pieteicos uz semināru un saņēmu atbildes vēstuli, kurā tiku uzaicināta piedalīties Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitātes „eTwinning” organizētajā kontaktu veidošanas seminārā sākumskolas skolotājiem “Programmēšana un datordomāšana sākumskolā” no 2017.gada 9.novembra līdz 2017.gada 11.novembrim, kas notika Somijas galvaspilsētā Helsinkos.

  Dodoties uz semināru jau zināju, ka ieguvumu būs ļoti daudz. Pirmkārt, satiku ļoti jaukus kolēģus no citām Latvijas pilsētām, kas viens otru iedrošināja un dalījās savā iepriekšējā pieredzē un gaidās. Kopā izdevās pavadīt jaukas un izzinošas dienas.  Otrkārt, uzzinājām Somijas ilggadējo un plānveidīgo pieredzi IT apguvi izglītības sistēmā, kas sākas jau pirmskolā. Treškārt, dalīšanās pieredzē un jauni rīki, programmas, kuras tika pielietotas jau atgriežoties savā skolā un dažādo darbu klasē. Ceturtkārt, atkārtoju valodas prasmes, kas palīdzēja komunicēt un iegūt jaunus draugus, veidot eTwinning projektu tiešsaistē ar Somijas skolu- “My new hobbies”. Projekts ir vienkāršs un tajā piedalās 4.c klase kopā arī savu audzinātāju un angļu valodas skolotāju Agitu. skolēniem, kuru angļu valodas prasmes vēl nav tik lielas, taču, veidojot aprakstu par sevi, bija jāapgūst jauni vārdi un radoši jāizpaužas, noformējot savu darbu uz lapas, ko ievietoju Twinspace projektu sadaļā. Kopīgi ar bērniem datorklasē uzzinājām gan somu, gan armēņu, gan ukraiņu bērnu hobijus. Bija interesanti uzzināt un dzirdēt viņu valodas prasmes un hobijus. Noteikti piedalīsimies vēl!

  JO - eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantojot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā darbojās 500 000 skolotāju no 42 valstīm.

 

Sagatavoja skolotāja Ilze Brice

Kāpēc gan nē!

Izveidots Pirmdiena, 27 Oktobris 2014 12:43

Hello, my name is Aurèle and I am an English teacher in France. I'm starting a quick project about lesson 

imetables in Europe. It consists in having the pupils write their school timetable in English, then send it to 

different schools in Europe and receive their timetable in return. In the end we can exhibit all the timetables 

to compare school lives of pupils the same age in Europe. The pupils are 11.

I have no patner from your country yet. Are you interested in taking part in the project?

 Kāpēc gan nē! Tā nu mēs ar Annu Emīliju un Paulu ķērāmies pie darba- izdomājām, aprakstījām 

īsumā par savu valsti, skolu un stundu sarakstu, papildinot vēstuli ar attēliem. Noteikums bija, ka tā 

ir jāraksta ar roku un jāsūta pa pastu.

 Pēc nedēļas ilgas gaidīšanas, mēs bijām ļoti priecīgi, ka saņēmām vēstuli no Paula koledžas. 

To atvērām klases stundā un kopīgi izlasījām, salīdzinājām. Ieskaties arī Tu!

Lasīt tālāk: Kāpēc gan nē!

Autortiesības © 2020 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator