Vokālā studija '' Smaidiņi'', projekta "LEOC" ietvaros, sadarbībā ar dakteri klaunu dāvina albumu visām Latvijas slimnīcu bērnu nodaļām

Izveidots Piektdiena, 11 Decembris 2020 13:41

Ziemassvētku gaidīšanas laiks  ir brīnumu, labestības un mīlestības laiks, kad mēs atveram sirdis tiem, kam šobrīd neklājas tik viegli. Tādēļ, Erasmus + projekta ''LEOC '' ietvaros, Valmieras Pārgaujas sākumskolas bērni, kas aktīvi darbojas vokālajā  studijā '' Smaidiņi '',  ir nolēmuši ar studijas debijas albumu ''Mēs šodien iesim pasaulē '' iepriecināt slimos bērniņus, kas šobrīd atrodas slimnīcā visā Latvijā. Sadarbībā ar dakteri Klaunu dāvināsim albumu visām Latvijas slimnīcu bērnu nodaļām.

Novēlēsim bērniem, lai mūsu jautrās un skanīgās dziesmas ne tikai iepriecina katra bērna sirsniņu, bet arī palīdz ātrāk izveseļoties!

Veselību, izturību un mīlestību  mums katram un visiem kopā!

Studijas vadītāja un dziesmu autore Iluta Dundere