Izveidots Ceturtdiena, 23 Marts 2023 13:04

bulgārija

Erasmus+ programmas projekta "Let's explore our cultures" noslēguma tikšanās Bulgārijā noritēja no 14.- 19. martam. Mūsu skolu pārstāvēja sk. Iluta Dundere, sk. Ilze Brice un grupas "Smiley girls" meitenes- Krista, Amanda, Līva, Estere, Luīze, Elīza. Uz Bansko devāmies patīkami satraukti un nedaudz bēdīgi, jo šī bija pēdējā tikšanās visu dalībvalstu skolēniem un skolotājiem.

No ziemas nokļuvām Sofijas pavasarī, lai gan tālākais ceļš veda uz Bansko- slēpošanas tūrisma pilsētu Pirinu kalnu pakājē. Katra diena bija piedzīvojumiem un pieredzes bagāta, kas apstiprināja to, ka mums ir gan daudz kopīga, gan arī atšķirīga. Viesojāmies skolā un varējām salīdzināt mūsu ikdienas. Prezentējot projektā pieredzēto, vēl kopā ar pārējo dalībvalstu bērniem un skolotājiem uzdejojām, uzdziedājām, atcerējāmies viesošanos Turcijā, Portugālē, Spānijā un arī pie mums- Latvijā. Izbaudījām kalnu priekus, baseinu, ēdienus, dabas varenumu, vecpilsētu skaistumu, tradīcijas. Pateicamies par kopā pavadīto laiku un iespēju iepazīt citu valstu kultūru!