Skanīgās vasaras atskaņas

Izveidots Pirmdiena, 12 Septembris 2016 11:46

Vasaras sākumā mūsu skolas popgrupa ”Lai skan!’’, vokālais duets Amanda Farnaste un Samanta Markus piedalījās II Jauno dziedātāju konkursā „Dziedam dabā!”, kurš norisinājās Salacgrīvas novada kempingā „Klintis”’, jūras krastā. Konkurss noritēja vairākās kategorijās – solistu, duetu un trio līdz 18 gadiem un ansambļu.

Mūsu skolas duets Samanta un Amanda spīdoši aizstāvēja savu godu iegūstot 1. vietu savā kategorijā un Samanta ieguva 1. vietu startējot solistu kategorijā vecumā 10-14. gadi. Šis konkurss atšķiras ar to, ka dziesmas jādzied a capella vai ar akustisko mūzikas instrumentu pavadījumu, nedrīkstēja izmantot fonogrammas.

Pagājušajā gadā - I Jauno dziedātāju konkursā „Dziedam dabā”’ popgrupa „Lai skan! „ savā kategorijā ieguva 1. vietu un Grand Prix ieguva mūsu skolas tagadējā absolvente Anna Šakena.

Tajā pašā nedēļā mūsu muzikālās uzstāšanās turpinājās starptautiskajā solistu un popgrupu konkursā „Ogres  ritmi”’. Šajā konkursā solistu grupā 11-14 gadi Samanta Markus ieguva Sudraba diplomu, Anna Šakena- Bronzas diplomu.

5. jūnijā mums bija vēlreiz dota iespēja uzstāties uz brīnišķīgās Kultūras pils „Ziemeļblāzma” skatuves .

Februārī , piedaloties ”Travelling festival Riga 2016’’koncertā , tikām uzaicinātas kuplināt”’ Ziemeļblāzmas” kultūras pils mūsdienu deju kolektīva „Mondial” jubilejas koncertu.

Tā kā popgrupā „Lai skan!” darbojās pārsvarā sesto klašu meitenes – absolventes, tad  ar vecāku gādību tika uzņemts video klips dziesmai” Māte savas meitas sauca”’- kā piemiņa par labi padarīto darbu Valmieras Pārgaujas sākumskolā.

Mūzikas skolotāja  Ingūna Gruntmane