Mūsu zelta duets - „Samanta un Amanda”

Izveidots Otrdiena, 29 Novembris 2016 09:42

Sestdien, 26. novembrī, Valmieras kultūras centru pieskandināja mazas un lielas  duetu un popgrupu dziedātāju balsis. Tur notika 1. Vislatvijas popgrupu un duetu konkurss ”Dziesmu virpulis” Valmierā. Dalībniekus vērtēja Latvijā ļoti pazīstami mūziķi – Normunds Rutulis, Madara Celma, Valters Frīdenbergs, valmieriete Elīna Krastiņa- Grence un Rūdolfs Švēde.

Bija ļoti liels prieks, ka mūsu skolas duets „Samanta un Amanda” ieguva 1. vietu un Zelta diplomu savā vecuma grupā, atpaliekot tikai 0,1punktu no „Grand prix ‘’ balvas un trešo augstāko vērtējumu visu vecumu grupās kopā. Šis bija dueta pirmais konkurss šajā mūzikas žanrā, jo kā zinām, meitenes vienmēr ir ļoti labi parādījušas sevi akadēmiskajā dziedāšanas žanrā.

Paldies konkursa rīkotājai Ilutai Dunderei, par ļoti jauki noorganizēto konkursu, kurā varēja dzirdēt un redzēt daudzus brīnišķīgus kolektīvus.

Dueta vadītāja Ingūna Gruntmane