Apsveicam!

Izveidots Otrdiena, 28 Februāris 2017 08:26

Foto: Mazsalacas novads

24. februārī  Mazsalacas kultūras centrā tikās Vidzemes Izglītības iestāžu popgrupas, lai ieskandinātu pavasari ar savām skanīgajām balsīm. Pārgaujas sākumskolas vokālās studijas ‘’Smaidiņi’’ grupas ‘’Smaiduļi ‘’ , ‘’Smaidiņi’’ un ‘’Smile’’ ar augstiem rezultātiem ir atgriezušies mājās.

Paldies grupas ‘’Smaiduļi ’’ dalībniekiem Lindai Ozolai, Līgai Muskai,  Alisei Elizabetei Ipatovai, Elzai Galvanovskai, Patrīcijai Brēdei, Kerijai Katrīnai Grāvelsiņai un Rihardam Jēgeram  iegūto 2. pakāpi!

Paldies grupas ‘’Smaidiņi ’’ dalībniekiem Alisei Akmentiņai, Keitijai Holšteinei,  Rūtai Krūzenbergai , Elīzei Annai Bušai, Anetei Zēģelei , Kristīnei Vītolai,  Terēzei Evelīnai Stepanovai un Loretai Babrei  iegūto 2. pakāpi!

Tikai nedaudz pietrūka līdz 1. pakāpei grupai  ‘’ Smiley’’. Paldies tās dalībniekiem  Mārtiņam Neijam, Rūtai Renātei Demiterei,  Dārtai Alisei Demiterei, Enijai Bivalovai un Amandai Čigunovai par iegūtu 2. pakāpi šajā konkursā.

Novēlēsim veiksmi studijas bērniem arī turpmākajos šī mācību gada konkursos, kas vēl sekos!

Sagatavoja skolotāja Iluta Dundere