Foto, video: Vokālajam ansamblim "Lai skan!"' konkursa "Balsis"' finālā - augstākā pakāpe

Izveidots Otrdiena, 25 Aprīlis 2017 11:38

Vokālās mūzikas konkurss "Balsis" norit trīs kārtās. Liels prieks bija, ka mūsu skolas vokālais ansamblis "Lai skan!" jau 2. kārtā ieguva  augstāko pakāpi ar 47 punktiem un tiesībām startēt konkursa finālā Rīgā.

22. aprīlī meitenes ar savām skanīgajām balsīm iepriecināja arī fināla žūriju un ieguva augstāko pakāpi vidējā grupā ar 45, 53 punktiem, kurā piedalījās 11 ansambļi A un B grupās kopā. Mūsu meitenes ieguva 4 rezultātu un iespēju piedalīties V Latvijas Mākslas un mūzikas festivālā "Latvijas toņi un pustoņi", kas norisināsies Bauskā 1. un 2. jūnijā.Liels gandarījums, ka uz šo festivālu tika izvirzīti tikai 12 kolektīvi no 32 finālkonkursa dalībniekiem.

Pirms konkursa tika kopā dziedāta arī iepriekšējās kārtās obligātā Andra Sējāna  dziesma "'Teku, teku, pa celiņu'', kuru diriģēja Jānis Grigalis.

Liels paldies ansambļa dalībniecēm - Samantai Markus, Amandai Farnastei, Kristiānai Hānei, Sindijai Stīpniecei, Sendijai Rozenšteinei, Beatrisei Jaunītei, Rutei Nikolai Ērglei.

Vokālā ansambļa "Lai skan!" vadītāja Ingūna Gruntmane