Kā mums veicās Latvijas simtgadei veltītā stāstu konkursā ,,Mana dzimta laiku lokos”

Izveidots Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 09:11

10.aprīlī, Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā tika rīkots noslēguma pasākums konkursam ,,Mana dzimta laiku lokos’”.  Tajā piedalījušies un darbus iesūtījuši bija 59 dalībnieki.

No mūsu skolas šajā konkursā piedalījās 14 ceturto, piekto klašu skolēni. Darbi varēja būt par dažādu tematiku: kāds dzimtas likteņa pavērsiens, interesanta cilvēka mūžs, īpaša ģimenes tradīcija, relikvija, dzimtas mājas utt.

Mierīgā un sirsnīgā gaisotnē konkursa dalībnieki tika iepazīstināti ar veiksmīgāko darbu pārstāstiem un fragmentiem, uzzināja par vērtēšanas kritērijiem un saņēma balvas par paveikto.  Visi dalībnieki saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos, garšīgu kliņģera gabaliņu un interesantu rotaļlietu, ko izvilka no liela groza. Trīs mūsu skolas skolēni savā īpašumā ieguva grāmatas, bet pieci skolēni tika uzaicināti piedalīties bezmaksas  ekskursijā uz Cēsīm un Raunu.

Esam gandarīti par paveikto un tik augsto novērtējumu.

Aicinām ikvienu nepaslinkot un piedalīties konkursos, jo pozitīvas emocijas un pieredze  garantēta!

Paldies skolotājām Dacei Treimanei un Ilonai Ozoliņai.

Latviešu valodas un literatūras MK vadītāja