“Pavasara elpa”

Drukāt
Izveidots Pirmdiena, 07 Mai 2018 12:40

  Ķīpsalas izstāžu hallē (26.- 27.aprīlis) norisinājās Rīgas atklātais bērnu un jauniešu floristikas darbu konkurss - izstāde “Pavasara elpa”.  Tā mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju izaugsmi un amatniecisko darba prasmju attīstību, kā arī sekmēt mērķtiecīgu profesijas izvēli, izzināt Latvijas jaunos talantus floristikā un popularizēt interešu izglītību, radīt iespēju floristikas pulciņu, amatnieku studiju un kursu dalībniekiem eksponēt savus darbus kopējā izstādē.

 

  Konkursā piedalās vispārizglītojošo, profesionālo u.c. skolu audzēkņi, interešu izglītības, studiju, kursu un biedrību dalībnieki šādās vecuma grupās:

1.1.  1.- 4. klase;

1.2.  5.- 9. klase;

1.3. 10.- 12. klase un jaunieši līdz 25 gadiem.

  Mūsu vecuma grupai bija jāsagatavo mājas darbs – tematiska kompozīcija “Laiks pavasarim!” izmērā līdz 0,4 m.

 Šim izaicinājumam piekritām un mūsu skolas mazākā floristu grupa, kurā ir 1.-3. klašu meitenes (Elizabete Ķepīte, Anna Vērmane, Enija Strādere, Evelīna Supe, Kate Krusta, Keitija Štefenberga, Patrīcija Brēde) 2 nedēļas aktīvi ķērās pie darba un gandrīz katru dienu pēc stundām veidoja savu pavasari.

  Šoreiz visas saņēmām pateicības un simboliskas balvas, bet nākošgad noteikti dosimies uz Rīgu parādīt savas prasmes un izdomu klātienē. Tagad atliek baudīt īsto pavasari un papildināt savas prasmes. Lai izdodas!

Skolotāja Ilze Brice

Autortiesības © 2019 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator