Konkurss ,,Mana Grāmatu karaliene"

Izveidots Pirmdiena, 26 Aprīlis 2021 09:33

5.a un 6.e klases konkursa dalībnieki un viņu darbi.

Paldies Elzai, Rasai, Kristiānam, Martai, Samantai un  Zanei!

Jau vairāk kā 20 gadus Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa izsludina konkursu „Mana Grāmatu karaliene”, lai noteiktu, kura ir bijusi  mūsu lasītāju iepriekšējā gada mīļākā grāmata.
Konkursa dalībniekiem ir jāizvēlas kāda no pēdējā gada laika lasītajām grāmatām, jāuzraksta, jāuzzīmē vai kā citādi jāsagatavo sava atsauksme par to, kāpēc tieši šī grāmata ir pelnījusi kļūt par Karalieni. Konkursā piedalās un balvas saņem gan interesantākie darbiņi, gan tiek izvēlēta Grāmatu karaliene – tā, kura saņem visvairāk lasītāju balsu.

Arī mūsu skolas bērni jau kuro gadu piedalās šajā radošajā un interesantajā konkursā. Paldies viņiem un skolotājām, kuras savus skolēnus ir ne tikai informējušas, bet arī pamudinājušas pārbaudīt savas spējas un prasmes domu izteikšanā un pamatošanā, kā arī radošā darbībā, ļaujot iztēlei vaļu! Lai arī turpmāk ir uzdrīkstēšanās, mērķtiecība un vēlme lasīt !

Latviešu valodas MK vadītāja I.Ozoliņa.