Vokālais ansamblis "Lai skan!" piedalās vokālās mūzikas konkursa "Balsis "- 2024 pirmajā kārtā

Izveidots Pirmdiena, 26 Februāris 2024 09:28

Balsis 2024

Pagājušajā piektdienā , 23.februārī,mūsu skolas vokālais ansamblis"' Lai skan!"(1.-3.kl. meitenes) piedalījās vokālās mūzikas  konkursa "Balsis "- 2024 pirmajā kārtā. Žūrija ansambļa sniegumu novērtēja ar  45 punktiem un augstākās pakāpes diplomu .

Lepojamies ar sasniegto rezultātu, jo sagatavošanās procesā tika ieguldīts liels darbs, pacietība ,lai apgūtu a capella dziedāšanas prasmes un jau savā pirmajā konkursā dziedātu trīs divbalsīgas dziesmas.

Jaunais ansambļa "Lai skan!"' sastāvs veiksmīgi turpina iepriekšējo dziedātāju tradīcijas.

Vokālā ansambļa "'Lai skan! "' vadītāja - skolotāja Ingūna Gruntmane