Eņģeļu balsis

Izveidots Ceturtdiena, 05 Decembris 2013 13:42

1.decembrī, kad mēs visi svinējām 1.adventi, trīs mūsu skolas meitenes piedalījās skaistā konkursā. Konkurss ''Eņģeļu balsis'' norit katru gadu 1.adventes svētdienā kādā no Latvijas

pilīm. Jau otro gadu pēc kārtas šis konkurss notika Dikļu pilī. Žūrijā šogad bija dziedātāja un komponiste Ieva Akurātere, dziedātāja, pedagoģe Ieva Kerēvica, diriģents Jānis Ozols.

Šajā gadā konkurss noritēja divās vecuma grupās jaunākā vecuma grupa ( 5 - 9 gadus veci bērni) tajā bija 25 dalībnieki no visas Latvijas un vidējā grupa, bērni vecumā no 10 - 14 gadiem,

šajā grupā ar labiem sniegumiem startēja mūsu skolas 4.c klases skolnieces Dārta Paula Balode, kas dziedāja Jāņa Lūsēna un Viļa Plūdoņa dziesmu ‘’Sniega vīrs’’, Samanta Zvejniece,

kas izpildīja Anitas Rezevskas ‘’Eņģeļa dziesmu’’ un 4.b klases skolniece Anna Šakena, kas izpildīja Ulda Marhilēviča un Guntara Rača dziesmu ‘’Iedomājies’’ , saņemot žūrijas atzinību.

Es domāju, ka meitenēm šī diena izvērtās īpaša , bet noteikti jāstrādā tālāk, lai sasniegumi nāktu līdz ar darbu.

Sagatavoja: Skolotāja, Iluta Dundere