Dāvanas no sirds

foto: Elizabete Pētersone (5.b klase), foto pārpublicēts no eliesma.lv

Valmieras novada fonds, kā arī Borisa un Ināras Teterevu fonds dāvināja bērniem jaunas vijoles, klātesošos uzrunāja Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba, kā nemainīgās vērtības uzsverot skolas 97 gadu vēsturi, Valmierā dzimušo komponistu Jāzepu Vītolu, Valmieras Mūzikas skolas absolventus — tagad slavenus komponistus un izpildītājmāksliniekus, pedagogu kolektīvu ar tam piemītošo radošumu un audzēkņus, no kuriem veidosies nākotnes pedagogi.

Šogad par Elīzas Purmales piemiņas vijoles īpašnieci kļuva 5. klases skolniece gan mūzikas skolā, gan Pārgaujas sākumskolā Elizabete Pētersone, savukārt Borisa un Ināras Teterevu fonds savu instrumentu dāvināja 8. klases audzēknei Almai Danielai Caunei, kas dzied korī, spēlē orķestrī un mūzikas skolas stīgu kvartetā, kura priekšnesums ievadīja labdarības pasākumu.

rakstā izmantoti eliesma.lv materiāli
pilna apjoma raksts šeit