Lepojamies!

Drukāt

Patriks Krauklis 1.a klase (Nr.6)

Sestdien, 21. aprīlī, ar sacensībām Ventspilī tika dots starts Latvijas BMX nacionālajai sezonai. Valsts labākie sportisti aizvadīja “SMScredit.lv” čempionāta sērijas pirmo posmu, un B8 grupā nepārspēts palika Valmieras Pārgaujas sākumskolas 1.a klases skolnieks Patriks Krauklis. Viņa vecākais brālis Markuss, 4.a klases skolnieks, arī startēja sekmīgi un sīvā konkurencē B11 vecuma grupā izcīnīja augsto 5.vietu. Abi pārstāv klubu "MŠA/VBSS-Valmieras puikas".

Markuss Krauklis 4.a klase (Nr. 228)

Sacensību otrajā dienā, kad tika noskaidroti Ventspils BMX kausa ieguvēji, labāko rezultātu no “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” sportistiem sasniedza Patriks Krauklis, kurš B8 grupā izcīnīja trešo vietu.

Informāciju sagatavoja: "MŠA/VBSS-Valmieras puikas"

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.