Lepojamies: Martas Luizes Pētersones augstvērtīgie sasniegumi 2019. gada skriešanas sacensību sezonā

Lepojamies ar mūsu 5.d klases skolnieces Martas Luizes Pētersones augstvērtīgajiem sasniegumiem. Nozīmīgākais no tiem Latvijas čempionātā taku skriešanā skolu jauniešiem U14 grupā sudraba medaļa 2019. gada sezonā, viena no TOP 5 meitenēm starp visu vecuma grupu meitenēm, uz starta izgāja vairāk kā 1500 dalībnieces. Vairāk par rezultātiem šeit.

Rimi Rīgas maratons - lielākais skriešanas pasākums valstī. Tajā 13. vieta starp sievietēm, uz starta izgāja 8564 sievietes. Rezultāti pieejami šeit. 22 reizes kāpusi uz goda pjedestālā dažādās skriešanas sacensībās 2019. gada sezonā pārstāvot skolu.