,,Zelta ripas" hokeja turnīrs noslēdzies!

Izveidots Pirmdiena, 13 Aprīlis 2015 09:22

Foto - vochokejs.lv

VPS spēlētāji savā grupā izcīnīja 4. vietu un guva iespēju kopvērtējumā cīnīties par 5.-8. vietu.Pavisam piedalījās 15 komandas no Vidzemes un Valmieras skolām.

Pēdējās sacensību dienas pirmā spēle ar Strenču vidusskolas komandu grūtības nesagādāja. Uzvara 8:2 !.(R.Ozoliņš 5, D.Skrīvelis 1 D.Ozers 1,R.Kragliks 1)

Spēle par 5. vietu bija ļoti intriģējoša.Spēles pamatlaiks 3:3.(R.Ozoliņš 1, D. Skrīvelis 1, D.Ozers 1,R.Vēveris 1)Seko pagarinājums līdz pirmajiem gūtiem vārtiem, kurus gūst mūsējais - R.Vēveris .Uzvara, kas hokeja iesācējiem ir uzteicams sasniegums.Par neatlaidību,cīņassparu, vēlēšanos uzvarēt katrā spēlē, mūsu komanda saņēma vairākas balvas - atpūtu centrā,,Avoti", Valmieras muzeja apmeklējumu un biļetes uz Latvijas -Slovākijas draudzības spēli hokejā Rīgā.

Sporta skolotāja - Tonija Vasere