Dambretistu panākumi

Izveidots Otrdiena, 16 Februāris 2016 11:25

Valmieras Pārgaujas sākumskolā tika noorganizēts Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās 42 komandas ar 168 spēlētājiem. Valmieru pārstāvēja Ilzes un Ulda Ābeltiņu trenētie, kopējās komandās saliktie Valmieras Pārgaujas sākumskolas un Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi.

U13 grupā 14 komandu konkurencē 3.v. Valmieras komandai un bronzas medaļa pārgaujietim Rolandam Brēžam; 5.labāko rezultātu izcīnīja 4 komandas, un, pēc spēļu analīzes, 9.v. piešķīra Valmieras komandai, kurā spēlēja Melānija Skutāne un Grieta Laizāne.

U10 grupā 28 komandu konkurencē trešais labākais rezultāts bija 4 komandām, un, pēc spēļu analīzes, 5.v. piešķīra Valmieras komandai, kurā spēlēja Ģirts Brēža; 15.v. - Sofijai Kristīnei Puķītei, 23.v. – pirmklasnieku komandai Edvardam Kalniņam, Patrikam Viktoram Bērziņam, Nikolai Mačulānei; 28.v. – Albertam Asarim, Naurim Kalniņam, Tomam Teicim, Annijai Liepiņai.

Informācija arī www.prataspeles.1w.lv

Galvenais tiesnesis  Uldis Ābeltiņš