Pārgaujas dambretistu veiksmes

Izveidots Otrdiena, 01 Marts 2016 08:34

Valmieras Pārgaujas sākumskolas dambretisti veiksmīgi startējuši Valmieras čempionātā 100 lauciņu dambretē.

Līdz 10 gadu veco skolēnu grupā meitenēm 3.v. Martai Ploriņai, 5.v. Nikolai Mačulānei, tālāk Annija Liepiņa, Marta Pētersone; zēniem 5.v. Ģirtam Brēžam, 6.v. Kristeram Balodim, tālāk Toms Teicis, Edvards Kalniņš, Regnārs Niks Matvejevs, Patriks Viktors Bērziņš, Alberts Asaris, Nauris Kalniņš, rolands Jansons, Roberts Grasimovičs.

Līdz 13 gadu veco skolēnu grupā meitenēm 1.v. Melānijai Skutānei, 3.v. Grietai Laizānei; zēniem 1.v. Rolandam Brēžam, 2.v., tālāk Edvards Kalniņš, Kristers Balodis.

Līdz 16 gadu veco skolēnu grupā teicami nospēlēja Pārgaujas jaunie talanti: meitenēm 1.v. Melānijai Skutānei, 2.v. Grietai Laizānei.

Kopējo informāciju un foto var atrast interneta vietnē www.prataspeles.1w.lv .

Treneri Uldis un Ilze Ābeltiņi