Pārgaujas dambretistu panākumi

Izveidots Pirmdiena, 05 Decembris 2016 11:08

Foto: U10 grupas sacensības

Pēc skolas atlases sacensībām, Valmieras čempionātā dambretē piedalījās 23 Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolēni. Spēlējot katram savā vecuma grupā, tika izcīnītas sekojošas vietas:

meitenēm 1.v. Martai Ploriņai, 2.v. Annijai Liepiņai, Melānijai Skutānei, 3.v. Grietai Laizānei, 4.v. Samantai Klaucānei, 6.v. Ditai Mušpertei, 8.v. Elizabetei Linterei.

zēniem 1.v. Ģirtam Brēžam, 4.v. Markusam Šteinbergam, 6.v. Adrianam Ķīkulim, Naurim Kalniņam, 7.v. Markusam Strazdiņam-Stradiņam, 8.v. Markusam Renāram Stradam, Edvardam Kalniņam, Kristeram Balodim, Patrikam Bērziņam, 9.v. Eduardam Edvīnam Ieviņam, Regnāram Matvējevam, 10.v. Viesturam Rudzītim.

Daudzi izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas čempionātā.

Treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi