Vidzemes reģiona sacensības basketbolā D grupai

Izveidots Trešdiena, 01 Marts 2017 10:04

Rezultāti pieejami šeit

Šā gada 28.februārī norisinājās Vidzemes reģiona (Gauja) sacensības basketbolā 2005.-2006.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm. Meitenēm triju komandu konkurencē 1.vietu pārliecinoši ieguva Cēsu Pilsētas vidusskolas komanda, taču par 2.vietu cīņa izvērtās gana sīva, jo tikai ar 2 punktu pārsvaru tajā ierindojās Valmieras Pārgaujas sākumskolas komanda, bet 3.vietu attiecīgi ieguva Blomes pamatskolas meitenes. Savukārt zēniem 4 komandu konkurencē cīņa par visām godalgotajām vietām izvērtās spraiga, un tikai pēc pēdējās spēles noskaidrojās visas godalgotās vietas. Spēle starp Cēsīm un Valmieru risinājās punkts punktā, taču, atskanot spēles beigu signālam, Valmiera bija ar 2 punktiem priekšā.

Spēles laiks bija beidzies, taču tiesneši bija fiksējuši pārkāpumu, un Cēsīm jāstājas uz soda metienu līnijas, lai izdarītu 2 metienus. Taču Valmieras spēlētājs, kurš sodu bija ieguvis, uzsāka vārdu apmaiņu ar tiesnesi un nopelnīja tehnisko piezīmi, kas nu jau nozīmēja nevis 2, bet gan 3 soda metienus. tie visi bija veiksmīgi, un spēle noslēdzās ar rezultātu 27 : 26 par labu Cēsu Pilsētas vidusskolas komandai. Taču līdz pēdējām 2 spēlēm starp Cēsu Pilsētas vidusskolu un Limbažu 3.vidusskolu, gan Valmieras, gan Cēsu, gan Limbažu komandām bija 1 uzvara un 1 zaude. Valmiera uzvarēja Palsmanes pamatskolu un noslēdza savas spēles ar mīnus 1 punktu savstarpējā ieskaitā starp Cēsu un Limbažu komandām. Valmieras liktenis bija atkarīgs no rezultāta starp Cēsīm un Limbažiem. Spēle starp Limbažiem un Cēsīm bijā ārkārtīgi sīva, ritēja punkts punktā, un arī atbalstītāju Limbažiem netrūka, jo ne tikai vietējie, bet arī Valmieras puiši un meitenes atbalstīja Limbažus, jo limbažnieku uzvaras gadījumā Valmiera iegūtu 1.vietu, ja vien limbažnieki neuzvarētu Cēsis ar vismaz 25 punktu pārsvaru. Ņemot vērā spēles spraigo raksturu, bija skaidrs, ka tādu pārsvaru gūt nebūs iespējams. Savukārt limbažniekiem uzvara vai zaude līdz 25 punktu pārsvaram, nozīmēja tikai 3.vietu. Tomēr gandarījums, uzvarot Cēsis ar 1 punktu limbažniekiem bija liels. Apsveicam Limbažu 3.vidusskoals komandas spēlētājus: Robertu Lietiņu, Keitu Kalvānu, Kristofu Zaļupi, Kārli Zvirbuli, Hugo Krastiņu, Arti Zlemetu, Robertu Šponu un viņu skolotāju un treneri Jāni Skuju!

Raksts pārpublicēts no sportslimbazisalacgriva.lv