Apsveicam! - Latvijas skolu komandu čempionātā badmintonā izcīnīta 1. vieta

Izveidots Pirmdiena, 09 Aprīlis 2018 09:23

6.aprīlī Salaspilī notika Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā trīs vecuma grupās. Jaunākā grupā (2005.-2007.g.dz.) startēja arī mūsu skolas badmintonisti. Komandu savstarpējā sacensība notiek līdz 100 punktiem , spēlējot meiteņu un zēnu vienspēles, meiteņu un zēnu dubultspēles un jaukto dubultspēli.

Pārspējot pretiniekus no Liepājas, Siguldas, Cēsīm, Jelgavas, Ugāles, Talsiem, mūsu komanda pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu. Komandā startēja Arīna Babre, Rūta Alise Demitere, Lote Litiņa, Elizabete Pētersone, Rainers Zviedris, Oskars Potops, Jānis Kaspars Plūme un Kristers Zviedris. Kā balvu čempionāta uzvarētājkomandas  saņēma „Tallink” apmaksātu kruīza ceļojumu maršrutā Rīga-Stokholma –Rīga. Ikdienā lielākā daļa bērnu  trenējas pie badmintona trenera Anda Bērziņa. Liels paldies trenerim!

Sagatavoja I.Zviedre