Valmieras Pārgaujas sākumskolas 1.klašu sacensībās “Gudrinieks dambretē 2022”

Izveidots Otrdiena, 29 Novembris 2022 13:19

Gudrinieks dambretē 2022

Gudrinieka nozīmīti meitenēm izcīnīja: Davidova Keita, Rozīte Madlēna un Ziemane Enija, bet nākošajās vietās Frīdenberga Keita, Sušilova Melisa, Brikše Emma, Kronberga Renāte.

Gudrinieka nozīmīti zēniem izcīnīja: Brolis Dāvis, Timermanis Edvards un Pāže Edvards, bet nākošajās vietās Bērziņš Damians, Podziņš Oskars, Dubovs Roberts, Frīdenfelds Arvīds, Kreilis Valters, Apinis Kārlis, Moisejs Haralds, Niedre Jānis, Bēniņš Neitans, Trapāns Rauls.

Paldies skolotājām Tonijai Vaserei, Klintai Kalniņai un Anitai Vējkrīgerei par dambretes spēles pamatu mācīšanu!

Papildus informācija https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/

Pirmo 3 vietu ieguvēji tiks aicināti piedalīties Valmieras čemnpionātā dambretē 1.-2.klašu skolēniem.

Sagatavoja treneris Uldis Ābeltiņš