Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē

Izveidots Otrdiena, 23 Oktobris 2012 11:25

VJC Vinda organizēja valmieriešu piedalīšanos Latvijas kausa izcīņā 64 lauciņu dambretē, kas notika Liepupes vidusskolā. Visvairāk pārstāvēta bija U10 (līdz 10 gadu vecumam) grupa, kurā no 14 Latvijas klubiem spēlēja labākie - 34 meitenes un 59 zēni. Šajā grupā teicamus rezultātus guva Valmieras Pārgaujas sākumskolas (VPS) skolnieces Liene Ķirse, kura izcīnīja 2.vietu un saņēma 2.pakāpes Latvijas kausu, un Anna Emīlija Suta, kurai 4.vieta. Renāte Eva Veispāle turnīra vidū vēl turējās līderu grupā, bet, zaudējot pāris vadošajām spēlētājām, sacensību beigās ieņēma 21.vietu. Zēnu grupā labākais valmierietis bija Rolands Brēža (VPS) – 23.vieta. Pārējie jaunākajā grupā startējošie VPS skolēni: Elīza Betija Ruskule, Elīza Marta Tūtina, Matīss Tomass Vergins, Ralfs Ozoliņš, Martins Edvards Rusmanis, Roberts Kāpostiņš, valsts sacensībās piedalījās pirmo reizi un savu uzdevumu – izcīnīt vismaz kādu uzvaru vai neizšķirtu rezultātu godam izpildīja.

Sagatavoja: Skolotājs Uldis Ābeltiņš