Galda hokeja sacensības Valmierā

Drukāt
Izveidots Otrdiena, 18 Decembris 2012 08:24

Arī Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolēni aktīvi piedalās Kristīgā Žēlsirdības Dienas Centra vadītajos galda hokeja turnīros. Šogad galda hokeja turnīrā tika aizvadīti 10 posmi. Pavisam kopējais dalībnieku skaits bija 29.

Turnīrā no Valmieras Pārgaujas sākumskolas audzēkņiem kopumā piedalījās 7 skolēni – Emīls Krasts, Nauris Adata, Dāvis Krasts, Henrijs Lērme, Roberts Jānis Veide, Mārtiņš Tipāns un Ingus Rencis. Visi iepriekšminētie skolēni ir Valmieras galda hokeja cerība, kas tur galda hokeju Valmierā pie dzīvības. Uz viņiem tiek liktas lielas cerības, ka šie jaunieši kādreiz varētu izcelties ar meistarību arī Valsts mēroga galda hokeja sacensībās.

Šogad dalību visos posmos bija ņemuši 2 skolēni – Emīls un Nauris. Kopvērtējumā Emīls Krasts izcīnīja augsto 3. vietu, Nauris Adata ieņēma 5. vietu, kamēr Dāvis Krasts ierindojās 6. vietā, bet Henrijs Lērme 7. vietā. Pārējie skolēni Roberts, Mārtiņš un Ingus ierindojās attiecīgi 12., 13., un 14. vietā.

Nākošajā gadā gaidām vēl vairāk skolnieku, kas ņemtu dalību Valmieras galda hokeja turnīros.

Sagatavoja: treneris Jānis Rektiņš

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.