Latvijas Jaunatnes čempionāts un Skolēnu sporta spēles dambretē

Izveidots Otrdiena, 29 Janvāris 2013 12:16

Valmieras Pārgaujas sākumskolas jaunāko klašu skolēni, kuri trenējas prāta spēļu programmā, piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionātā dambretē. Veiksmīgākie skolēni – Rolands Brēža, Renāte Eva Veispāle, Anna Emīlija Suta un Liene Ķirse izcīnīja tiesības startēt Latvijas Jaunatnes čempionāta finālturnīrā februāra mēnesī. Saskaitot individuāli iegūtos punktus, komandām tika noteikts vērtējums Latvijas Skolēnu sporta spēlēs. Kopā startēja 26 komandas.

U13 grupā Anna Emīlija Suta un Liene Ķirse, startējot VJC “ Vinda”  komandā kopā ar Valmieras Viestura vidusskolas zēniem, ieguva 4.vietu valstī.

U10 grupā, startējot VJC “ Vinda”  komandā, Renāte Eva Veispāle, Elīza Betija Ruskule, Rolands Brēža un Matīss Tomass Vergins ieguva 4.vietu valstī. Valmieras Pārgaujas sākumskolas jaunāko klašu 1.komanda – Kristīna Ņesterova, Laura Luīze Kiļupe, Ralfs Ozoliņš un Ralfs Klodžs ieguva 17.vietu, un 2. nepilnā komanda – Dita Ābeltiņa un Martins Eduards Rusmanis ieguva 23.vietu.

Nākošās sacensības – Valmieras Skolēnu sporta spēles dambretē notiks 06.02.2013. Valmieras Viestura vidusskolā.

Vairāk info www.prataspeles.1w.lv .

Sagatavoja: Skolotājs Uldis Ābeltiņš