Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības basketbolā 6. un 7. klašu skolēniem

Drukāt
Izveidots Ceturtdiena, 30 Janvāris 2014 08:43

Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības basketbolā 6. un 7. klašu skolēniemValmieras pilsētas un starpnovadu sacensības basketbolā 6. un 7. klašu skolēniem

29.01. VPS sporta zālē notika basketbola sacensības ,,C" grupā - 6.un 7. klašu skolēniem.
Mūsu skolas jaunie basketbolisti cīnījās sparīgi,nežēlojot spēkus.Meitenes, finālspēlē zaudēja vienu punktu VPĢ ,un izcīnīja 2.vietu.Zēni, cīņā par trešo vietu, ar minimālu punktu starpību zaudēja augumā raženajiem Rūjienas basketbolistiem, un ,izcīnīja 4.vietu sešu komandu konkurencē.
  Paldies par lielo cīņassparu un vēlēšanos uzvarēt katrā spēlē!

Autortiesības © 2024 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.