Lepojamies!

Izveidots Ceturtdiena, 19 Februāris 2015 09:28

"Valmieras HK" U10 grupas hokejisti ar mūsu 3.d klases audzēkni Raineru Rihardu Krūzi vārtos, uzvarēja Baltijas līgas turnīra 3. posmā Tallinā.
Rainers tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu.

“Valmieras HK” hokejisti turnīru uzsāka gausi. Pirmajā spēlē valmieriešiem neizdevās atrast spēles pavedienu, tādēļ tika piedzīvots zaudējums ar 1:4 Pleskavas komandai. Vienīgos vārtus valmieriešiem guva Edijs Lācis. Sacensību otrajā mačā „Valmieras HK” hokejisti mērojās spēkiem ar Sanktpēterburgas “Husky”, kas izcīnija uzvaras Pierobežu Baltijas hokeja līgas pirmajos divos sabraukumu posmos. Valmierieši bija saņēmušies pēc neveiksmes pirmajā spēlē un izrādīja varenu pretestību spēcīgajiem pretiniekiem. Saspringtā mačā valmierieši izvirzījās vadībā ar 3:2 un nosargāja uzvaru līdz spēles beigām. “Valmieras HK” sastāvā ar gūtiem vārtiem izcēlās Rūdolfs Bērzkalns, Kristers Bukšs un Kārlis Česlis. Šis panākums deva iespēju nākamajā dienā cīnīties par uzvaru turnīrā.

Svētdienas rītā grupas noslēdzošajā spēlē valmierieši tikās ar mājiniekiem Tallinas “Tornaado”. Spēles pirmā puse ritēja līdzīga cīņa ar nelielu vidzemnieku pārsvaru. Pēc dažām veiksmīgām izspēlēm Valmieras hokejisti panāca 3:1. Spēles otrajā daļā Latvijas komanda izdarīja sekmīgas piespēles un veiksmīgi izspēlēja uzbrukumus, gūstot pārliecinošu uzvaru ar 9:1. Pret igauņiem četrus vārtus guva Edijs Lācis, divreiz precīzus metienus realizēja Toms Trockis, bet pa reizei vārtus guvs Oto Māliņš, Kalvis Krievs un Kārlis Česlis. Rīta otrajā spēlē Pleskavas vienība ar 4:3 uzveica Sanktpēterburgas „Husky”. Noskaidrojot turnīra finālistus: “Valmieras HK” pret Pleskavas “Tornado”.

Pēc 30 minūšu atpūtas komandas devās laukumā, lai noskaidrotu medaļu sadalījumu. Valmierieši, jūtot iespēju triumfēt turnīrā, spēli uzsāka noskaņojušies un apņēmīgi. Tas deva rezultātus un “Valmieras HK” izvirzījās vadībā ar 2:0. Pleskavieši vienus vārtus atguva, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam, bet „Valmieras HK” atjaunoka divu vārtu pārsvar. Šāds scenārijs atkārtojās vēl vienu reizi un dažas minūtes pirms finālmača noslēguma vidzemnieki atradās vadībā ar 4:2. Spēles noslēdzošajās minūtēs pleskavieši centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. “Valmieras HK” vārtos lieliski spēlēja Rainers Krūze, bet aizsargi bloķēja pretinieku metienus, neļaujot Pleskavas komandai apdraudēt valmieriešu vadību. Ripai nonākot pie Alberta Šmita, valmierietis nekavējās izderīt metienu pa turkšajiem pretinieku vārtiem, pieliekot spēlei punktu ar rezultātu 5:2. Turnīra noslēdzošajā mačā bez Alberta Šmita pie vārtu guvumiem tika arī Roms Trockis un Oto Māliņš, bet komandas rezultatīvākais spēlētājs Endijs Lācis guva divus vārtus.

Līdz ar to “Valmieras HK” hokejisti varēja priecāties par izcīnīto uzvaru Pierobežu Baltijas hokeja līgas 3. Posmā Tallinā. Otro vietu ieņēma Pleskavas “Tornado”, trešajā vietā Sanktpēterburgas “Husky”, bet mājiniekiem Tallinas “Tornaado” ceturtā vieta. “Valmieras HK” sastāvā pie individuālajiem apbalvojumiem Edijs Lācis (labākais uzbrucējs), Kalvis Krievs (labākais aizsargs) un Rainers Krūze (labākais vārtsargs). Valmieras hokejisti godam saņēma zelta medaļas un uzvarētāju kausu.

“Valmieras HK” U-10 komandas sastāvs:
Vārtsargs: Rainers Krūze
Aizsargi:  Kalvis Krievs, Roberts Robulis, Lenijs Galdiņš, Adrians Lekavičs, Markuss Esīte, Alberts Šmits
Uzbrucēji: Toms Trockis, Kristers Bukšs, Oto Māliņš, Kārlis Česlis, Endijs Lācis, Gustavs Apsītis, Rūdolfs Bērzkalns, Regnārs Capars, Dāvis Bušs, Roberts Naudiņš
Treneri: Jānis Lauris, Aivars Anis, Andris Brīvulis, Lauris Žagariņš

Raksts pārpublicēts no http://valmieraszinas.lv