Meiteņu koris „Rudzupuķe” starptautiskajā dziesmu un deju festivālā "Travelling festival” - 2017 Rīgā

Izveidots Pirmdiena, 20 Marts 2017 11:34

4. martā mūsu skola 4.-6. klašu meiteņu koris „Rudzupuķe”’ devās uz Rīgu ,lai piedalītos starptautiskajā dziesmu un deju festivālā „Travelling festival”’ 2017. ,kurš norisinājās skaistajā „Ziemeļblāzmas” kultūras  namā. Mums bija liels prieks uzstāties pašām pirmajām un priecēt pārējos festivāla dalībniekus no Latvijas , Lietuvas un Igaunijas ,kā arī redzēt  un mūsu kaimiņvalstu bērnu kolektīvu priekšnesumus.

Par piemiņu no konkursa katra dziedātāja saņēmu suvenīru – audio austiņas ar festivāla logo. Kā jau katrā izbraucienā, bija ne tikai darbs , bet arī izpriecas. Mājās atgriezāmies ar pozitīvām emocijām un vēlmi turpināt darbu, lai labi sagatavotos koru skatei 11. aprīlī un dziesmu dienai Lejasciema estrādē 26. maijā.

Paldies visām manām dziedošajām meitenēm par darbu un izturību mēģinājumos!

Kora  vadītāja Ingūna Gruntmane