Es būšu lācis Bubū Mācis!

Izveidots Ceturtdiena, 11 Marts 2021 11:22

Iepazīties ar bērnu darbiem var šeit

Šis lācis, pamodies no ziemas miega, nāca lūkoties, kur palikuši visi bērni. Skola tik klusa, nav ikdienas čaloņas, kas ļauj noķert vissaldākos sapnīšus. Dažus skolēnus lācītim izdevās sastapt ar tiešsaistes palīdzību, sazinoties ar pirmklasniekiem simtajā mācību dienā. Lācītis saprata, ka tam ir divas ausis, divas, acis, deguns un mute, bet nav sava vārda. Čaklie pirmklasnieki steidzās palīgā, ieteikdami savus variantus vārdiņam. Lācītis, saņēmis visus superforšos vārdus, steidzās piemērīt ikkatru, spoguļodamies un domādams- kurš tad tam vislabāk piestāv.

Visbeidzot viņš nonāca pie īstā varianta.

"Es būšu lācis Bubū Mācis!" viņš lepni noteica.

...un lācis Bubū Mācis vēlas pateikt paldies autoriem, dāvinot īpašās Valmieras Pārgaujas sākumskolas ūdens pudelītes:

vārda Bubū autore Līna Mūrniece no 1.c klases

uzvārda Mācis autors Justs Kājiņš no 1.b klases

Dāvaniņas varat saņemt pie dežuranta.