Vokāli instrumentālo un instrumentālo ansambļu festivāls - konkurss Mazsalacā

Izveidots Pirmdiena, 02 Marts 2015 09:44

Pagājušā nedēļa mūsu skolas vokālās studijas ‘’Smaidiņi’’ un zēnu popgrupas ‘’The Boys’’ dalībniekiem ir bijusi gana saspringta. Piektdien visas grupas piedalījās Dziesmu svētku skatē, kur bija jāizpilda divas dziesmas. Viena bija latviešu tautas dziesma, otra brīvās izvēles dziesma. Popgrupas vērtēja profesionāla un ļoti stingra žūrija: dziedātāja, vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica, dziedātājs, komponists Goran Gora un VISC pārstāvis Egīls Šķetris.  Rezultātā popgrupa ‘’The Boys’’ ieguva 3. pakāpi, vokālās studijas ‘’Smaidiņi’’ grupa ‘’Smaidiņi’’ - 2.pakāpi, grupa ‘’Smiley’’ – 2.pakāpi, grupa ‘’Smaids’’ – 2.pakāpi, šai grupai pietrūka vien nieka 0,17 punkti līdz 1.pakāpei. Tagad gaidīsim ziņas, kuri no mūsu kolektīviem varēs pārstāvēt skolas godu Latvijas Skolēnu Dziesmu un Deju svētkos Rīgā.

Skolotāja Iluta Dundere