Telpisks darbs „Pasaka par peli”

Izveidots Pirmdiena, 03 Februāris 2020 11:08

Kāds no 4.klašu uzdevumiem vizuālajā mākslā bija izveidot telpisku darbu, kurā viens no galvenajiem varoņiem bija pele. Darbs sākās ar ideju, nelielu pasakas aprakstu, lai varētu radīt mērķtiecīgus iztēles objektus. Radošā darba uzbūve, daļu izkārtojums un to savstarpējā saistība bija jābalsta uz darba idejisko ieceri, saturu un uzdevumu. Darba kompozīcijā bija jāievēro vairāki plāni - priekšplāns, vidējais un tālais plāns, kā arī jāizprot telpiskā domāšana un apjoma atspoguļošanas principi.

Katrs skolēns, pēc radošā darba veikšanas, īsumā iepazīstināja klasesbiedrus ar pasakas galveno saturu. Bet visu klašu labākos skolēnu darbus varēja apskatīt vizuālās mākslas kabinetā.

Paldies katram „Pasakas par peli” autoram par radošumu, interesantajiem pasaku varoņiem un attēlotajiem notikumiem.

Materiālu sagatavoja vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska

4.a klases skolēni ar interesantākajām „Pasakām par peli”

4.b klases skolēni ar interesantākajām „Pasakām par peli”

4.c klases skolēni ar interesantākajām „Pasakām par peli”