Septiņi kausi VPS dambretistiem

Izveidots Pirmdiena, 07 Decembris 2020 09:45

Skolas dambretisti aktīvi trenējas un piedalās sacensībās – tiešsaistē interneta platformā www.playok.com .

Valmieras čempionātā 100 lauciņu dambretē tiešsaistē augstākās vietas izcīnīja:

2012.g.dzimušajiem 1.v.kauss Rebekai Ogstei, 2.v.kauss Armandam Farnastam, 3.v.kauss Raienam Krastiņam, 5.v. Oliveram Alpeusam, 6.v. Ernestam Kivilandam.

2011.g.dzimušajiem 2.v.kauss Anetei Katei Maksimai, 2.v.kauss Bruno Ābelem.

2010.g.dzimušajo un jaunāko sacensībās 2.v.kauss Mārtiņam Rudzītim, 3.v.kauss Remam Jākobsonam, 4.v. Melānijai Brēdei, 5.v. Armandam Farnastam, 6.v. Tomam Paulim Kavītem.

2013.g.dzimušo un jaunāko sacensībās 4.v. Elizabetei Linterei, 6.v. Edvardam Tiščenko.

Paldies par cīņu arī pārējiem dambretistiem – Aleksim Ralfam Podniekam, Mikam Zvirbulim, Gustavam Grāvelsiņam, Gustavam Teclovam, Artim Matušēvicam.

Sīkāka informācija www.dambretistiem.mozello.lv .

Cerams, ka visi aktīvie dambretisti pārstāvēs Valmieras Pārgaujas sākumskolu 9. un 11.decembra Vidzemes skolu komandu atklātajā čempionātā 100 lauciņu dambretē attālināti.

Treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi