Vidzemes skolu komandu čempionāts dambretē

Izveidots Piektdiena, 18 Decembris 2020 08:29

Valmieras Pārgaujas sākumskolas komandas piedalījās Vidzemes skolu komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē attālināti.

1.-3.klašu grupā 5.v. 1.komandai - Bruno Ābele, Mārtiņš Rudzītis, Miks Zvirbulis un Anete Kate Maksima; 10.v. 2.komanda - Olivers Alpeuss, Raiens Krastiņš, Alekss Miruškins, Rebeka Ogste; 12.v. 3.komanda - Ernests Kivilands, Armands Farnasts, Alekss Ralfs Podnieks, Melānijas Brēde; 17.v. nepilnā komanda – Pērle Smiltniece.

1.-5 klašu grupā 3.v. 1.komandai - Toms Paulis Kavīte, Edvards Tiščenko, Rems Jākobsons un Elizabete Lintere; 10.v. nepilnā komanda – Melānija Brēde.

Paldies vecākiem, kuri nodrošināja mazo dambretistu spēli datorā, kā arī tiem, kuri palīdzēja balvu iegādē!

Tiesnesis Uldis Ābeltiņš